Kontakt telefoniczny: 600 825 100 lub (44) 788 4260  |  Adres mailowy: biuro@twojelawki.pl

Twoje Ławki

Ławki ogrodowe

Sklep obecnie jest nieczynny

Chwila relaksacji w parku poświęcona lekturze czy rozmowie, chwila odpoczynku w oczekiwaniu na autobus, chwila, w której możesz przystanąć i usiąść. Ławki parkowe idealnie nadają się na tereny zielone i rekreacyjne, zaś ławki miejskie doskonale sprawdzają się w metropoliach, gdzie ustawiane są przed centrami handlowymi, instytucjami użyteczności publicznej czy na przystankach. Ławki ogrodowe, zapewnią idealny kącik wypoczynkowy w przydomowym terenie zielonym bądź na tarasie.

Od konstrukcji oraz wyglądu w dużej mierze zależy przeznaczenie. W krajobrazie naturalnym – w ogrodach, parkach, na skwerach – zdecydowanie efektowniej będą prezentowały się konstrukcje wykonane z drewna. Dobrze wpisują się w otoczenie roślinności. W przestrzeni urbanistycznej – w mieście, przy centrum handlowym, na przystanku – świetnie prezentują się natomiast konstrukcje o nowoczesnej estetyce, łączące takie materiały jak beton, metal, żeliwo, czy drewno.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odznaczają się szczególną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Każde nasze rozwiązanie to także przemyślana budową i staranne wykonaniem. Dobrze znoszą nawet znaczne obciążenia, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo podczas chwil odpoczynku i relaksu. Zadbaliśmy także o estetykę. Zapewniamy bowiem możliwość zmiany koloru oraz wymiaru ławek – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

W kwestii wyglądu możemy zaproponować modele rustykalne, retro, nowoczesne i w wielu innych wariantach. Ławka ogrodowa doskonale sprawdza się w przydomowych przestrzeniach, a zróżnicowana stylistyka poszczególnych modeli może wpłynąć korzystnie na stworzenie przyjemnej strefy relaksu o efektownym charakterze. Świetnie można dopasować produkt do elewacji oraz stylu, panującego w ogrodzie. Ławki parkowe będą idealnym elementem infrastruktury w naturalnym krajobrazie w miastach. Dobrze zaprezentują się w takiej strefie modele drewniane oraz łączące drewno z żeliwem. Ławki miejskie to z reguły modele ciężkie, posiadające certyfikat wymagany w wielu inwestycjach. Ich solidna konstrukcja dobrze znosi warunki użytkowania, zaś estetyka doskonale nawiązuje do nowoczesnych trendów – odznacza się dużą dozą nowoczesności.