Kontakt telefoniczny: 600 825 100 lub (44) 788 4260  |  Adres mailowy: biuro@twojelawki.pl

Twoje Ławki

Meble ogrodowe

Stylowe, eleganckie i trwałe meble ogrodowe to idealne uzupełnienie każdej przydomowej przestrzeni. Doskonale skomponowane zestawy stwarzają możliwość komfortowego wypoczynku i zapewniają niezwykłe wrażenia estetyczne. Ich cel jest jeden – służyć swoją funkcjonalnością, jednocześnie ozdabiając otoczenie. Mogą być wykonane z drewna, wikliny, rattanu, plastiku lub metalu. Różnorodność rozwiązań pozwala na wybór zestawu w pełni dostosowanego do naszych indywidualnych oczekiwań.

Kupując wyposażenie ogrodowe przede wszystkim należy mieć na uwadze wygląd otoczenia oraz architekturę pobliskich zabudowań. Z zielenią roślinności i różnobarwnością kwiatów najlepiej korespondują drewniane meble ogrodowe, które wprowadzają stylowy, bardzo naturalny efekt. Ponadto są trwałe, a odpowiednio pielęgnowane przez długi czas zachowają swój wyjątkowy wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy podstawowe modele mebli ogrodowych:

  • drewniane;
  • drewniane z elementami żeliwnymi;
  • drewniane z elementami stalowymi;

Dzięki takim elementom jak finezyjne nogi żeliwne, meble zyskują na atrakcyjności i niebanalnym wyglądzie. Oprócz zestawów prowadzimy również sprzedaż pojedynczych produktów.
Wygląd oraz właściwości naszych mebli ogrodowych sprawiają, że są one niezastąpione do ogrodów urządzonych w najróżniejszych stylach. Dzięki nim mogą Państwo wypoczywać w zaciszu zieleni, ciesząc się zarówno walorami estetycznymi, jak również komfortem. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe ławki żeliwne, jak również zestawy z drewna oraz zestawy drewniane połączone ze stalą lub żeliwem. Ich zaletą jest ciekawa stylistyka, najwyższa jakość wykonania oraz trwałość.

Dzięki swym właściwościom oraz eleganckiemu, ponadczasowemu wyglądowi meble ogrodowe z naszej oferty znakomicie sprawdzają się również w restauracjach, pubach czy ogródkach piwnych. Cieszą się dużą popularnością wśród Klientów ze względu na swoją praktyczność oraz wyjątkowy wygląd. Wprowadzają wspaniałą atmosferę do każdego niemal miejsca, zapewniając dodatkowo komfort wszystkim użytkownikom.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ławki miejskie. Jest to jeden z elementów małej architektury, bez którego trudno sobie wyobrazić odpoczynek w parku lub innym publicznym miejscu. Nadają im przy tym wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że otoczenie jest piękniejsze i bardziej przyjazne. Oferujemy ławki parkowe w eleganckich wzorach, które zdobią wiele publicznych miejsc w całej Polsce.
Realizujemy zamówienia indywidualne. Niezależnie od tego na jakich meblach ogrodowych Państwu zależy możecie mieć pewność, że nasza firma zrealizuje Wasze pomysły.

Planując zakup mebli ogrodowych warto również pomyśleć o schronieniu dla naszego pupila. W ofercie znajdą Państwo drewniane budy dla psów różnych ras. Zapewniają one maksymalny komfort wypoczynku oraz swobodę na co dzień. Ponadto, doskonale komponują się z zestawami, tworząc bardzo stylową całość.
Zestawy naszych mebli ogrodowych wyróżnia jakość, ciekawe wzornictwo oraz trwałość. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i surowych standardów produkcyjnych nie zawodzą one oczekiwań naszych Klientów niezależnie od miejsca i sytuacji. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, Jesteśmy przekonani, że spośród wielu zestawów mebli, ławek żeliwnych i parkowych, znajdą Państwo rozwiązanie na miarę Waszych oczekiwań.

Ważne!

Proszę pamiętać, iż mimo dołożenia przez nas wszelakich starań, drewno pozostanie dalej drewnem. Dopuszcza się powstawanie w skutek warunków atmosferycznych, pęknięć, przebarwień czy też zmiany kształtu, które nie maja wpływu na właściwości użytkowe i mechaniczne.