Kontakt telefoniczny: 600 825 100 lub (44) 788 4260  |  Adres mailowy: biuro@twojelawki.pl

Twoje Ławki

Ogrodzenia: płoty i balustrady

Jesteśmy producentami drewnianych pergoli oraz ogrodzeń opartych na konstrukcji drewnianej. Wykonujemy również płoty i balustrady pod wymiar, uwzględniając indywidualne potrzeby klientów. Produkty mogą mieć dowolny kształt sztachetek i kolor, a także określoną wysokość.
Oferowane przez nas balustrady i ogrodzenia z drewna doskonale nadają się do tworzenia dekoracji przy wejściu do domu, w altanie, na tarasie lub balkonie. Drewniane płoty oraz pergole produkowane w naszym zakładzie sprawdzają się jako podparcie dla roślin pnących (takich jak róża czy powój). Mogą pełnić rolę ozdoby lub przegrody. To ciekawe rozwiązanie dla osób, które myślą o zaaranżowaniu ogrodu lub wydzieleniu dodatkowego miejsca na balkonie bądź tarasie.
W ręce klientów oddajemy produkty dopracowane w każdym szczególe. Dzięki heblowaniu powierzchni balustrady oraz pergole pozbawione zostają wszelkich niedoskonałości. Na życzenie klienta pokrywamy drewniane ogrodzenia lakierem bądź bejcą, która dostępna jest w kilku kolorach. Proces ten dodatkowo zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniem, przybrudzeniem bądź niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Parametry

Materiał: olcha, jodła.
Malowanie: impregnacja, bejca, za dopłatą lakierowanie.

Uwaga: zamówione pergole, dowozimy do klienta odpłatnie, lub wysyłamy kurierem.

Wyników 1 - 2 z 2

Kratka ogrodowa prosta w ramce

Pergola - Kratka ogrodowa prosta w ramce Wymiary produktu: wysokość:180 cm szerokość:180 cm

Cena sprzedaży brutto: 75,00 zł

Pergola ogrodowa łukowa z donicą

Pergola ogrodowa łukowa z donicą Wymiary pergoli: wysokość:178 cm szerokość:90 cm

Cena sprzedaży brutto: 180,00 zł