Kontakt telefoniczny: 600 825 100 lub (44) 788 4260  |  Adres mailowy: biuro@twojelawki.pl

Twoje Ławki

Stoły ogrodowe

W prezentowanej ofercie znajdują się stoły ogrodowe oparte na żeliwnej, stalowej i drewnianej podstawie. Drewniane stoły ogrodowe stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które które pragną uzupełnić przestrzeń o miejsce idealne do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dostępne w ofercie modele wykonano z tworzyw odpornych na czynniki zewnętrzne. Poszczególne elementy mebli pokryte zostały farbami chroniącymi materiał przed działaniem wilgoci, promieni słonecznych lub korozji. Przy wybranych modelach deski są zaimpregnowane, a także pokryte bejcą i ochronnym lakierem. Dzięki temu drewno świetnie znosi panujące na zewnątrz warunki. Wystarczy odpowiednio przechowywać stoły ogrodowe w miesiącach zimowych, aby móc z nich korzystać co sezon przez kolejne lata.

Polecamy duże stoły i ławki w stylu Retro, doskonałe do tworzenia przyjemnego miejsca do spędzania czasu w ogrodzie. Jak i nieco mniejsze składane stoły drewniane z krzesłami na stalowej podstawie. Przydadzą się do stworzenia kącika kawowego na balkonie lub tarasie. Wymiary umożliwiają bezproblemowe składanie i przechowywanie domowych warunkach. Ceny odpowiadają stylowi oraz wykonaniu poszczególnych modeli.

Widoczne w ofercie produkty są w większości wykonywane w naszym zakładzie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami oraz cenami, a także wyboru najbardziej dogodnego rozwiązania do stylowej dekoracji altany, balkonu lub tarasu.

Wyników 1 - 2 z 2

Stół retro dąb

waga - 40kg długość blatu – 170cm szeokość blatu - 74cm wysokość – 70cm

Cena sprzedaży brutto: 600,00 zł

Stół wiedeński

waga - 40kg długość blatu – 170cm szeokość blatu - 74cm wysokość – 77cm

Cena sprzedaży brutto: 560,00 zł